Обликувачи за коса

Обликувачи за косаЛиста на производи за споредување (0)


Пегла за коса ADLER AD2310 25W

Пегла за коса ADLER AD2310 25W

керамички плочи,ротирачки кабел 25W,..

690ден.

Пегла за коса ADLER AD261 45W

Пегла за коса ADLER AD261 45W

 Бели керамички плочи,45W,80 - 230C..

750ден.

Пегла за коса Bosch 17W PHS3651

Пегла за коса Bosch 17W PHS3651

brilliant carebusiness serialred17W..

1,490ден.

Пегла за коса Philips HP8319

Пегла за коса Philips HP8319

експресно загревање,светлосен идникатор,керамика..

1,590ден.

Пегла за коса Rowenta SF-1022

Пегла за коса Rowenta SF-1022

210Cкерамички плочки..

1,590ден.

Пегла за коса SAPIR 48W SP-1101-AN

Пегла за коса SAPIR 48W SP-1101-AN

 4 променливи плочки48W..

860ден.

Пегла за коса Severin HC 0617

Пегла за коса Severin HC 0617

 керамички плочи, 190°С..

1,250ден.

Пегла за коса Tristar 30W HD-2378

Пегла за коса Tristar 30W HD-2378

 керамички плочки1.8m Cable Styled 30W ..

950ден.

Фигаро за коса Babyliss C332E, 180C, Спирала, Црна Боја, 32ММ

Фигаро за коса Babyliss C332E, 180C, Спирала, Црна Боја, 32ММ

Babyliss C332E, 180CСпиралаЦрна Боја, 32ММ..

1,590ден.

Фигаро за коса Sapir 1102 MG19

Фигаро за коса Sapir 1102 MG19

25W, 19ММ, Керамичко обложување..

590ден.

Фигаро за коса Vivax 25W HC-23
Четка за обликување на коса Babyliss 2655E

Четка за обликување на коса Babyliss 2655E

Babyliss 2655Eкерамичка 300W2 брзини, 2тем...

950ден.

Прикажано 1 до 13 од 13 (1 Страна/и)