Блендери

БлендериЛиста на производи за споредување (0)


Блендер Maks Стоечки EB807
Блендер Severin SM9617 170W
Блендер Vivax BL-351 350W, 1.5L

Блендер Vivax BL-351 350W, 1.5L

2 speed with pulse..

1,690ден.

Блендерr Severin сецко 3861
Пасатор NEO 170W HB-100 Hand Blender
Секач Bosch 400W MMR-08R2,црвена боја, стаклен сад,мини сецко

Секач Bosch 400W MMR-08R2,црвена боја, стаклен сад,мини сецко

СЕЦКОМОЌНОСТ 400WПУЛС КОПЧЕКАПАЦИТЕТ НА САД 800МЛНОЖ ОД НЕРГОСУВАЧКИ ЧЕЛИК..

1,890ден.

Секач NEO 250W HB-300XC Hand Blender
Секач NEO 300W CP-106

Секач NEO 300W CP-106

мини резачка,2 брзини..

1,050ден.

Секач Vivax 200W MC-204 mini chopper

Секач Vivax 200W MC-204 mini chopper

MC-204, Моќност 200W,Останато: капацитет на садот: 0,4л,сечила од не'рѓосувачки челик, жолта боја..

790ден.

Прикажано 1 до 9 од 9 (1 Страна/и)