Електрични бокали

Електрични бокалиЛиста на производи за споредување (0)


Електричен бокал Mesko 1600W MS-1218

Електричен бокал Mesko 1600W MS-1218

капацитет 1.2л,антибигор,бел..

990ден.

Електричен бокал за вода Vivax 2000W WH-101 W

Електричен бокал за вода Vivax 2000W WH-101 W

Моќност 2000 В,Капацитет 1 л,Автоматско исклучување,Филтер, Боја Бело/ виолетова..

699ден.

Електричен бокал за вода Vivax 2200W WH-173 SL

Електричен бокал за вода Vivax 2200W WH-173 SL

Моќност 2200 ВКапацитет 1,7ЛАвтоматско исклучување, Филтер,Светлосен индикаторБоја црна..

950ден.

Електричен бокал за вода Vivax WH-175L 1.7L

Електричен бокал за вода Vivax WH-175L 1.7L

 Моќност 1850-2200 W,Капацитет1,7 l,Боја бела ,автоматско исклучување, филтер,надворешен покажу..

790ден.

Прикажано 1 до 5 од 5 (1 Страна/и)