Електрични скари

Електрични скариЛиста на производи за споредување (0)


Електрична скара Neo 2000W BBQ-200T

Електрична скара Neo 2000W BBQ-200T

термостат,2 нивоа на висина..

949ден.

Електрична скара Sinbo SBG-7105

Електрична скара Sinbo SBG-7105

Portable stand included,Removable frill and tray..

1,960ден.

Електрична Скара Tristar BP-2958

Електрична Скара Tristar BP-2958

 со рамна нелеплива плоча,28cmx28cm..

1,790ден.

Електрична скара Vivax EG-4030
Прикажано 1 до 4 од 4 (1 Страна/и)