Соковници

Соковници

СоковнициЛиста на производи за споредување (0)


Соковник Philips HR-2100 400W 1.5L

Соковник Philips HR-2100 400W 1.5L

БЛЕНДЕР КАПАЦИТЕТ 1,5Л 2 БРЗИНИ ..

2,290ден.

Соковник VIVAX 700W AJ-700

Соковник VIVAX 700W AJ-700

2 брзини,сад за пулпа:2 л,сад за сок 0.8 л..

2,690ден.

Цедалка Vivax 25W CJ-25 Електрична

Цедалка Vivax 25W CJ-25 Електрична

Цедалка Vivax CJ-25капацитет 0,75 Lобострана ротацијадел за кабел, пластичен поклопувач..

590ден.

Цедалка Vivax 30W JC-301 OR,капацитет 1 литар

Цедалка Vivax 30W JC-301 OR,капацитет 1 литар

Моќност 30 В, Kапацитет 1 литар,Ротација во две насоки,боја бела..

490ден.

Прикажано 1 до 4 од 4 (1 Страна/и)