Пегли

ПеглиЛиста на производи за споредување (0)


Neo Sl-2030S Pink

Neo Sl-2030S Pink

МОЌНОСТ 2200 WЗАШТИТА ОД КАПЕЊЕ И КАМЕНЕЦЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕРЕГУЛАТОР НА ТЕМПЕРАТУРА..

950ден.

Пегла Philips 1700W GC-1960/02

Пегла Philips 1700W GC-1960/02

нелеплива подлога,систем против каменец..

2,350ден.

Пегла Vivax 1800W IR-1830

Пегла Vivax 1800W IR-1830

променлив термостат,контрола на пареа..

790ден.

Пегла Vivax 2200W IR-2200 T

Пегла Vivax 2200W IR-2200 T

Anti-calc функцијафункција за самочистење..

1,790ден.

Прикажано 1 до 6 од 6 (1 Страна/и)