Апарати за кафе

Апарати за кафеЛиста на производи за споредување (0)


Апарат за кафе NEO E-10CM

Апарат за кафе NEO E-10CM

АПАРАТ ЗА КАФЕМОЌНОСТ 550WКАПАЦИТЕТ 330МЛКОПЧЕ ON/OFFЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ..

1,190ден.

Кафе-Апарат ADLER AD4451 600W

Кафе-Апарат ADLER AD4451 600W

 Капацитет 6 чаши,Стаклен бокал со рачка,600W,..

1,450ден.

Прикажано 1 до 2 од 2 (1 Страна/и)