Мини електрични шпорети

Електрични шпоретиЛиста на производи за споредување (0)


Мини Електричен шпорет ST 3640

Мини Електричен шпорет ST 3640

ST 3640 STATIC, Superior TechnologyМини електричен шпоретБела боја, 36 литри рерна2 плотни, термоста..

3,990ден.

Прикажано 1 до 1 од 1 (1 Страна/и)