Разни апарати

Разни апаратиЛиста на производи за споредување (0)


Готвач за јајца Sinbo 350W SEB-5802,капацитет 7 јајца

Готвач за јајца Sinbo 350W SEB-5802,капацитет 7 јајца

Sinbo SEB-5802 Egg boiler7 eggs capacity, Different types of cookingBuzzer for egg ready, 350W..

649ден.

Кујнска вага NEO KS-702 Green
Кујнска вага ST KS-CGB5

Кујнска вага ST KS-CGB5

 капацитет 5кг,ЛЦД дисплеј,вклучен сад за мерење..

750ден.

Мелница за кафе и шеќер Bosch MKM6000 180W, сад за мелење и нож

Мелница за кафе и шеќер Bosch MKM6000 180W, сад за мелење и нож

Мелница за кафе и шејкер во прав Бела боја 180W за 75gr кафе во зрно нерѓосувачк..

1,690ден.

Отворач за вино Vivax WO-102D

Отворач за вино Vivax WO-102D

Време на полнење 8hКапацитет: 30-50 боци..

850ден.

Решо Sinbo 1500W SCO-5013
Прикажано 1 до 6 од 6 (1 Страна/и)