Мрежна опрема

Мрежна опремаДетален преглед

Листа на производи за споредување (0)


TP-Link TL-WN723N 150M Wireless N USB Adapter

TP-Link TL-WN723N 150M Wireless N USB Adapter

1T1R, 2.4GHz Supports Sony PSP..

590ден.

WIR TP-Link TL-WN823N 300M Wireless N USB Adapter

WIR TP-Link TL-WN823N 300M Wireless N USB Adapter

2T2R, 2.4GHz Supports Sony PSP..

750ден.

Прикажано 1 до 2 од 2 (1 Страна/и)