Опрема за мобилни телефони

Опрема за мобилни телефониЛиста на производи за споредување (0)


Повер банк 10000mAh Omega /IPhone and Tablet 2xUSB
Повер банк 4000mAh GE-807 Silver cable 3in1
Повер банк 8400mAh GE-931 Black, cable 3in1
Повер банк Platinet 2200mAh black/blue

Повер банк Platinet 2200mAh black/blue

 Battery type: Li-ion Capacity 2200 Input: 5V, 1000mAh USB output: 5V, 1000mA&nb..

390ден.

Прикажано 1 до 5 од 5 (1 Страна/и)