Vivax

Vivax

Спореди производ (0)


TAB Vivax TPC-101003G

TAB Vivax TPC-101003G

* VIVAX TPC-10100 3G WIN + KEYBOARD* INTEL Z3735F QUAD-CORE 1.33GHZ* INTEL HD GRAPHIC/ SRAM 2GB, 32G..

14,999ден.

TAB Vivax TPC-89003G

TAB Vivax TPC-89003G

* VIVAX TPC-89003G WIN + KEYBOARD* INTEL Z3735F QUAD-CORE 1.33GHZ* INTEL HD GRAPHIC/ SRAM 2GB, 32GB ..

13,999ден.

TV Vivax  40" TV-40LE72 Full HD/ DVB-T/C MPEG

TV Vivax 40" TV-40LE72 Full HD/ DVB-T/C MPEG

Full HD/ DVB-T/C MPEG..

17,490ден.

TV Vivax 32" TV-32LE70/71/73

TV Vivax 32" TV-32LE70/71/73

32" 1366x768LEDHD ReadyDVB-T/CMPEG43xHDMi/VGA/USB/SCART..

12,690ден.

Vivax  48" TV-48LE70, Full HD/DVB-T/C/MPEG4 regija

Vivax 48" TV-48LE70, Full HD/DVB-T/C/MPEG4 regija

LED TV-48LE70, Full HD,DVB-TMPEG4..

24,990ден.

Vivax TPC-101130 Quad Core 1.3Ghz

Vivax TPC-101130 Quad Core 1.3Ghz

* CPU Quad Core 1.3 GHz* PLS 1280 x 800 pixels* 1GB/ 8GB* Android 4.4 KitKat* 2 Cameras (front 2MP/r..

8,590ден.

Vivax TPC-78100 7.85"

Vivax TPC-78100 7.85"

Tablet Vivax TPC-78100CPU Quad Core 1,0 GHzRam DDR3 1GB8GBAndroid 4.2IPS Panel 1024 x 7682Cameras (f..

7,990ден.

Vivax TPC-8150 8"

Vivax TPC-8150 8"

8" Dual Core 1.5GHz8GB1GB DDR3Dual Camera (front 0.3MP/rear 2.0MP)IPS panel 1024x768 pixelMicro SD c..

6,290ден.

Vivax Правосмукалка VC-2400

Vivax Правосмукалка VC-2400

VIVAX HOME правосмукалка VC-2400. ,Моќност 2400 В, Останато: две функции во еден модел: циклонски си..

4,390ден.

Блендер Vivax BL-351 350W, 1.5L

Блендер Vivax BL-351 350W, 1.5L

2 speed with pulse..

1,690ден.

Електричен бокал за вода Vivax 2000W WH-101 W

Електричен бокал за вода Vivax 2000W WH-101 W

Моќност 2000 В,Капацитет 1 л,Автоматско исклучување,Филтер, Боја Бело/ виолетова..

699ден.

Електричен бокал за вода Vivax 2200W WH-173 SL

Електричен бокал за вода Vivax 2200W WH-173 SL

Моќност 2200 ВКапацитет 1,7ЛАвтоматско исклучување, Филтер,Светлосен индикаторБоја црна..

950ден.

Електричен бокал за вода Vivax WH-175L 1.7L

Електричен бокал за вода Vivax WH-175L 1.7L

 Моќност 1850-2200 W,Капацитет1,7 l,Боја бела ,автоматско исклучување, филтер,надворешен покажу..

790ден.

Електрична скара Vivax EG-4030
Конвектор греалка Vivax CH-2004 2000W променлив термостат

Конвектор греалка Vivax CH-2004 2000W променлив термостат

Моќност 2000 W  Променлив термостат3 степени на моќ: 750/1250/2000WЗаштита од прегревањe..

1,590ден.

Прикажано 1 до 15 од 35 (3 Страна/и)