Neo

Neo

Спореди производ (0)


Neo Sl-2030S Pink

Neo Sl-2030S Pink

МОЌНОСТ 2200 WЗАШТИТА ОД КАПЕЊЕ И КАМЕНЕЦЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕРЕГУЛАТОР НА ТЕМПЕРАТУРА..

950ден.

Апарат за кафе NEO E-10CM

Апарат за кафе NEO E-10CM

АПАРАТ ЗА КАФЕМОЌНОСТ 550WКАПАЦИТЕТ 330МЛКОПЧЕ ON/OFFЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ..

1,190ден.

Електрична скара Neo 2000W BBQ-200T

Електрична скара Neo 2000W BBQ-200T

термостат,2 нивоа на висина..

949ден.

Кујнска вага NEO KS-702 Green
Машинка за стрижење NEO HC-2026

Машинка за стрижење NEO HC-2026

1xAA Rech.bat...

1,100ден.

Машинка за стрижење NEO HC-2815

Машинка за стрижење NEO HC-2815

4 додатоци за потстрижување..

790ден.

Пасатор NEO 170W HB-100 Hand Blender
Секач NEO 250W HB-300XC Hand Blender
Секач NEO 300W CP-106

Секач NEO 300W CP-106

мини резачка,2 брзини..

1,050ден.

Сет миксер NEO 400Ww E-40HBS
Тостер 750W NEO SM-50G

Тостер 750W NEO SM-50G

СЕНДВИЧ / ГРИЛ ТОСТЕР2 НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИФУНКЦИЈА ЗА ПОДГРЕВАЊЕ СО ТЕРМОСТАТСКА КОНТРОЛАСИГНАЛНА СИЈАЛИ..

850ден.

Тостер Neo 850W TT-800,бел
Фритеза NEO 1000W DF-R12

Фритеза NEO 1000W DF-R12

капацитет 1.5L..

2,150ден.

Прикажано 1 до 15 од 15 (1 Страна/и)