Tristar

Tristar

Спореди производ (0)


Електрична Скара Tristar BP-2958

Електрична Скара Tristar BP-2958

 со рамна нелеплива плоча,28cmx28cm..

1,790ден.

Машинка за стрижење Tristar TR-2553

Машинка за стрижење Tristar TR-2553

 сет 6во1,тример за обликување..

1,650ден.

Пегла за коса Tristar 30W HD-2378

Пегла за коса Tristar 30W HD-2378

 керамички плочки1.8m Cable Styled 30W ..

950ден.

Сет за маникир и педикир Tristar MP-2393

Сет за маникир и педикир Tristar MP-2393

 5 парчина,AA батериибезжичен..

650ден.

Тример Tristar TR-2587

Тример Tristar TR-2587

за нос и уши,гумиран,AA батерии..

430ден.

Прикажано 1 до 5 од 5 (1 Страна/и)