Orion

Orion

Спореди производ (0)


TV ORION 26" LBT 981

TV ORION 26" LBT 981

ORION 26" (66cm) LBT 981HD Ready, 1366x768Contrast 3.000.000 : 1MPEG4, DVB T/CHDMI x2, USB x1 ..

9,990ден.

Прикажано 1 до 1 од 1 (1 Страна/и)