Bosch

Bosch

Спореди производ (0)


Мелница за кафе и шеќер Bosch MKM6000 180W, сад за мелење и нож

Мелница за кафе и шеќер Bosch MKM6000 180W, сад за мелење и нож

Мелница за кафе и шејкер во прав Бела боја 180W за 75gr кафе во зрно нерѓосувачк..

1,690ден.

Пегла за коса Bosch 17W PHS3651

Пегла за коса Bosch 17W PHS3651

brilliant carebusiness serialred17W..

1,490ден.

Правосмукалка Bosch BGL3B110 GL-30 2200W сина

Правосмукалка Bosch BGL3B110 GL-30 2200W сина

• GL-30 серија• MADE IN GERMANY Правосмукалка модел 2014 според директиви на ЕУ• Сина боја• Нов инов..

5,990ден.

Рачен миксер Bosch MFQ3010 300W

Рачен миксер Bosch MFQ3010 300W

2 брзини,бела боја,300W ,..

1,499ден.

Рачен миксер Bosch MFQ3030S 350W

Рачен миксер Bosch MFQ3030S 350W

4 брзини,2метла за матење + 2 за мешање ,350W,..

1,490ден.

Рачен миксер Bosch MFQ36440S 450W

Рачен миксер Bosch MFQ36440S 450W

5 брзини,метла за матење + за мешање+ 2 сад,450W,..

2,799ден.

Секач Bosch 400W MMR-08R2,црвена боја, стаклен сад,мини сецко

Секач Bosch 400W MMR-08R2,црвена боја, стаклен сад,мини сецко

СЕЦКОМОЌНОСТ 400WПУЛС КОПЧЕКАПАЦИТЕТ НА САД 800МЛНОЖ ОД НЕРГОСУВАЧКИ ЧЕЛИК..

1,890ден.

Стапчест миксер со сецко и сад Bosch  350W MSM6B500

Стапчест миксер со сецко и сад Bosch 350W MSM6B500

Стапчест миксер со сецко и сад за мерење,сиво Бела боја,350W,ИНОКСнога за матење издржлива на високи..

2,299ден.

Фен за коса Bosch 1200W PHD1100

Фен за коса Bosch 1200W PHD1100

2 јачини на сушењесина боја1200W..

1,390ден.

Фен за коса Bosch 1600W PHD3300

Фен за коса Bosch 1600W PHD3300

Beautixx eco серија,Сина боја,Дифузер 1600W ..

1,490ден.

Фен за коса BOSCH 2000W PHD5714

Фен за коса BOSCH 2000W PHD5714

PurplePassion3 степени тем.2000W ..

2,350ден.

Фен за коса Bosch 2000W PHD9760

Фен за коса Bosch 2000W PHD9760

Црна боја,дупла јонизаторска функција 2000W..

2,790ден.

Прикажано 1 до 12 од 12 (1 Страна/и)