Mesko

Mesko

Спореди производ (0)


Електричен бокал Mesko 1600W MS-1218

Електричен бокал Mesko 1600W MS-1218

капацитет 1.2л,антибигор,бел..

990ден.

Фен за коса MESKO MS-2227 1200W

Фен за коса MESKO MS-2227 1200W

2 брзинибело сива1200W..

550ден.

Прикажано 1 до 2 од 2 (1 Страна/и)