Adler

Adler

Спореди производ (0)


Кафе-Апарат ADLER AD4451 600W

Кафе-Апарат ADLER AD4451 600W

 Капацитет 6 чаши,Стаклен бокал со рачка,600W,..

1,450ден.

Пегла за коса ADLER AD2310 25W

Пегла за коса ADLER AD2310 25W

керамички плочи,ротирачки кабел 25W,..

690ден.

Пегла за коса ADLER AD261 45W

Пегла за коса ADLER AD261 45W

 Бели керамички плочи,45W,80 - 230C..

750ден.

Фен за коса Adler AD2219 1250W

Фен за коса Adler AD2219 1250W

2 брзини1250W ..

499ден.

Фен за коса Adler AD2222 1200W

Фен за коса Adler AD2222 1200W

 2 брзини1200W..

499ден.

Прикажано 1 до 5 од 5 (1 Страна/и)