Leov

Leov

Спореди производ (0)


Греалка кварцна Леов КГ2 3850KW

Греалка кварцна Леов КГ2 3850KW

Моќност: 3850КWТежина: 7.5kgДимензии во mm 750x480x160   ..

1,690ден.

Прикажано 1 до 1 од 1 (1 Страна/и)