Фен за коса Bosch 1200W PHD1100
  • Фен за коса Bosch 1200W PHD1100
  • 2 јачини на сушење
  • сина боја
  • 1200W

Фен за коса Bosch 1200W PHD1100

  • Бренд: Bosch
  • Код на производ: DOM0095
  • Достапност: На Лагер
  • 1,390ден.