SD Micro 32GB Class10 Kingston +SD Adapter SDC10/32GB

SD Micro 32GB Class10 Kingston +SD Adapter SDC10/32GB

  • Бренд: Kingston
  • Код на производ: MC0087
  • Достапност: На Лагер
  • 1,490ден.