Ѕидна клима греалка ST HLW-275F 2000W
 • Ѕидна клима греалка ST HLW-275F 2000W
 • 2000W
 • две нивоа на греење: 1000/2000W
 • тајмер
 • заштита од прегревање
 • светлосни индикатори
 • далечински управувач
 • Димензии 45x13x19.5cm

Ѕидна клима греалка ST HLW-275F 2000W

 • Код на производ: DOM0319
 • Достапност: На Лагер
 • 1,790ден.